Ochrana laku

ČO ZÍSKATE INŠTALÁCIOU AUTOFÓLIÍ

Naše fólie na ochranu lakov, ktoré sa môžu pochváliť špičkovým výkonom a trvanlivosťou, účinne chránia pred odštiepením, poškriabaním a inými formami poškodenia. Aplikujte naše fólie na najrôznejšie povrchy a užívajte si bezstarostnú ochranu niekoľko rokov.​

DYNOshield

Ide o nano-keramickú ochrannú fóliu DYNOshield, ktorá je počas výrobného procesu spojená s filmom na molekulárnej úrovni, čo prakticky vylučuje potrebu voskov alebo následných povrchových úprav. Hydrofóbny a vysoko odolný film chráni pred poškodením a má aj samoliečiace vlastnosti, ktoré bránia prepichnutiu fólie a tým účinne chránia pred škrabancami na úrovni povrchu. V kombinácii s ultrafialovými lepidlami odolnými voči UV žiareniu a povrchovou úpravou ultra leskom vedie naša technológia ku krásnej a dlhotrvajúcej ochrane, nech ste kdekoľvek. Fólie chránia nielen pred škrabancami, ale sú odolné aj voči agresívnym chemikáliám či škrvnám.

DYNOlite

DYNOlite vám poskytuje číru uretánovú fóliu s vstavaným anti-kontaminujúcim povlakom a schopnosťou samoopravovať ľahké povrchové škrabance.Samoliečebný, hydrofóbny DYNOlite je 8-milý číry uretánový film navrhnutý pre ľahkú aplikáciu a maximálne výsledky. DYNOlite umožňuje bezproblémovú inštaláciu vďaka svojim veľmi pružným vlastnostiam a je odolný voči škvrnám, chemikáliám a kontaminácii a poskytuje robustnú ochranu pred poškodením životného prostredia. Vďaka antivežltým lepidlám a povrchovej úprave s vysokým leskom pracuje DYNOlite na tom, aby dokonale uchovala váš pôvodný náter.

DYNOmatt

V rámci ultramoderného matného povrchu ponúka náš prémiový ochranný film silnú ochranu laku pred hlavnými druhmi znečistenia a poškodenia. DYNOmatt, ktorý je použiteľný vo všetkých farbách laku karosérie, transformuje vzhľad a štýl vašej jazdy a otáča hlavy po ďalšie roky.

DYNOcarbon Gloss/ Matt

Je ideálny pre zvýraznenie vášho vozidla a zabezpečenie ochrany. DYNOblack-karbónový lesk kombinuje nadčasový lesk nápadným vzorom z uhlíkových vlákien a ponúka výrazný šmrnc. Náš revolučný film, ktorý je hydrofóbny a samoliečiteľný, chráni pred škvrnami, poškriabaním a kontamináciou a zaručuje, že každý centimeter povrchu vášho vozidla bude dokonale chránený.

DYNOprism

Hydrofóbny film so špeciálnym chameleonovým povrchom.Okrem svojej pozoruhodnej povrchovej úpravy s kovovými vločkami sa DYNOprism môže pochváliť jednou z najvyšších hodnôt lesku v našej produktovej rade PPF. Jeho úžasne jedinečné sfarbenie sa neustále mení podľa uhla a osvetlenia - výsledkom je lepší vzhľad, ako je zvykom. Spolu s vynikajúcimi samoliečebnými vlastnosťami a vysokou odolnosťou voči poškodeniu životného prostredia je DYNOprism dynamický film, ktorý vyhovuje vašim ochranným aj štylistickým potrebám.

DYNOshades / ochrana svetlometov

DYNOshade je ochranná fólia na svetlo TPU (LPF) patentovaným vrchným povlakom. DYNOshade poskytuje optimálnu ochranu svetlometov pred vodnými škvrnami, hmyzom, vtáčím trusom, cestnými olejmi, zníženým povrchovým leskom a žltnutím spôsobeným dymom a znečistením. Náš nárazuvzdorný LPF tiež chráni svetlomety pred odštiepením, poškriabaním a kefami na umývanie auta. Jeho vynikajúce samoopravovacie vlastnosti zabezpečujú, že malé škrabance časom zmiznú.

Malá ukážka fólií

Test škrabance a samoregenerácia

DYNOshield gloss

DYNOprism

DYNOcarbon Gloss/ Matt

DYNOmatt

DYNOshield matt

Addresa:

LABORECKÁ 18
052 01 Spišská Nová Ves

Telefón:

+421 911 286 541

Pracovné dni:

Pondelok–Sobota: 07:30–18:00

Total Page Visits: 1865 - Today Page Visits: 1